Győzelmi esélyt szalasztott el az U14

Haraszti Gábor | 2023.10.08.

A Pápai Egyesített Labdarúgó Club U14-es csapata a pontvadászat hatodik fordulójában a Lurkó UFC-t fogadta. Orovecz András tanítványai kétgólos vezetésről veszítették el a mérkőzést.

Két szoros és két simának mondható vereséget követően a pápai fiatalok az Andráshida ellen megszerezték szezonbéli első sikerüket. Az idény negyedik hazai összecsapásán a szombathelyi Lurkó UFC volt a vendég, mely a kezdő sípszó előtt két győzelemmel és két vereséget számlált. A bajnoki pápai szempontból jól alakult, hiszen húsz perc játék után Berki Péter és Pődör Kristóf találatával 2-0-ra vezettek a hazaiak. A második felvonásban sajnos két perc alatt két gólt kaptak a mieink, ami teljesen megzavarta őket és az ellenfél ezt kihasználva a maga javára fordította a mérkőzést és elvitte a három pontot Pápáról.

PELC U14 – Lurkó UFC Szombathely 2-4 (2-0) Gsz.: Berki, Pődör ill. Szalay, Rajtosics, Kiss, Horváth

A PELC a következő fordulóban Győrszentivánra látogat.