Követés:
PÁPA - SPORT

Kiütéssel jutott tovább a Perutz FC

Haraszti Gábor | 2023.11.30.

A Veszprém vármegyei Magyar Kupa harmadik fordulójában a Csetényt fogadta a Perutz FC. A szakadó esőben rendezett kora esti találkozón a pápaiak 14 gólig meg sem álltak.

A 2023-as esztendő utolsó tétmeccsét a Perutz stadion műfüves játékterén rendezték, ahol a pápaiak gyakorlatilag harminc perc alatt eldöntötték a továbbjutást. A félidőben 7-0 volt az eredmény, a lefújást követően pedig 14 hazai gól állt az eredményjelzőn.

Perutz FC – Csetény SE 14-0 (7-0) Gsz.: Présing, Császár, Nagy K. 2, Varga, Rozman, Cser, Hauser B. 2, Hauser M., Farkas, Gajdosi, Bódai 2

Kun-Szabó Attila: Végig gólratörően, jól játszottunk, ilyen arányban is megérdemelten nyertünk egy szimpatikus csapat ellen.

Perutz FC: Présing (Hauser M.) – Nagy B., Császár, Nagy K. (Farkas Á.), Varga B., Szalai, Rozman, Cser, Erdősi (Gajdosi 46.), Horváth (Mikóczi 46.), Hauser B. (Bódai 58.)

Csetény SE: Hornich, Horváth K., Simon, Hegedűs (Benke 37.), Cseh, Horváth M., Varga B., Bernáth, Dávid, Varga B., Orbán.