Magabiztosan jutott tovább a kupában a Perutz

Haraszti Gábor | 2024.04.01.

A Gyulafirátót elleni sikert követően a vármegyei Magyar Kupában a Várpalota ellen folytatta a szezont a Perutz FC. A pápaiak a pontvadászat sereghajtóját 7-1-re ütötték ki.

Az kupasorozat negyedik körében a Perutz Várpalotán vendégeskedett, ahol esélyeshez méltóan az első félidőben Nagy Krisztián és Horváth Tamás találatával már két góllal vezetett. A folytatásban tovább nőtt a különbség, Farkas Bence és Erdősi Milán gólja mellett a mérkőzés legjobbjának választott Hauser Bálint klasszikus mesterhármasával magabiztos vendég siker született. A palotaiak szépítő találatát a 80.percben Nagy szerezte.

Várpalota – Perutz FC 1-7 (0-2) Gsz.: Nagy K., Horváth T., Farkas B., Hauser B. 3, Erdősi

Várpalota: Bakos (Dobai 46.) – Holonics, Kalmár, Szőke (58.), Mogyorósi, Kovács (Nagy 63.), Borbás, Jónás, Oroszi, Kolki, Gergely, Bakos.

Perutz FC: Hauser M. (Présing 63.) – Császár, Nagy K. (Farkas Á. 63.), Varga, Szalai, Nagy D. (Mikóczi 63.), Cser (Rozman 46.), Erdősi, Horváth T. (Gajdosi 63.), Farkas, Hauser.