Apa-fia páros nyerte a teniszversenyt

Haraszti Gábor | 2023.08.23.

Idén nyáron is folytatódott a Kiss Festék Kupa hagyománya. A páros teniszverseny a Tóth Attila – Tóth Márton duó nyerte.

Immár hetedik alkalommal adott otthont az egykori Vasas Sporttelep a bajnokságnak, melyen 10 páros, azaz 20 versenyző indult. A pápai játékosok mellett Budapestről és Celldömölkről is érkezett nevezés. Ahogy azt már ezen a tornán megszokhattunk, az eredmény szinte másodlagos volt, jó hangulatú, családias környezetben délelőtt 9 órától kora estig zajlottak a szettek, melyek izgalmas csatákat hoztak.

A döntőben a Tóth Attila – Tóth Márton apa-fia páros legyőzte a Tóth Emese, ifj. Koch Róbert kettős, a képzeletbeli dobogó harmadik fokára a Tomor András – dr. Tomor András, szintén családi duó állhatott fel. A kupa különdíjasa a Miklós Gyula – Nagy Daniel páros lett – tájékoztatott Pődör Róbert szervező.